Подарунок Тобі


Що подарити? [143]
Скрапбукінг (Відео уроки, мастер класи) [50]
Полимерна Глина (Відео уроки,мастер класи) [23]
Полимерна Глина (Відео уроки,мастер класи)

 Каталог статей
Головна » Статті » Що подарити?

СВЯТА В ДИТЯЧОМУ САДУ: Що подарувати на День Вихователя (досвідом діляться батьки і працівники дитячих садків)


Робота в дитячому садку - справа відповідальна і копітка. Днів же, коли є можливість щиро подякувати вихователів, нянечок, психологів та інших працівників дитячого садка за їх турботу про ваших дітей, не так багато. Саме тому, розмірковуючи, що подарувати на День Вихователя 27 вересня, батьки повинні керуватися не стільки посилом «так треба, так всі роблять», скільки бажанням зробити приємне кожній людині, яка день за днем ​​всю свою турботу віддає малюкам.

Як правило, запам'ятовуються саме «душевні» подарунки: або листівки, зроблені за допомогою дітей, або пам'ятна ваза з гравіюванням.

Обговорюючи, що подарувати на День Вихователя, батькам краще відразу ж визначитися з напрямком вибору. У всякому разі, подарунок на День Вихователя повинен відповідати хоча б одному з нижчеперелічених пунктів:

- Оригінальність,
- Практичність,
- Взаємозв'язок з професією,
- Якщо ви вже знайомі на перший рік - характером вихователя або нянечки.

Стандартний набір на День Вихователя
Найпростіший варіант - подарувати всім квіти на День Вихователя і, щоб вихователі не нудьгували під час тихої години, - цукерки. Особливо підходить він для тих, хто в саду перший рік, коли і батьки ще толком не знайомі і недостатньо добре знають співробітників дитсадка. Подарунок недорогий (можна купити гарний букет в межах 500 рублів), але запам'ятовується і яскравий.

Хоча майже цілий місяць вересня - достатній термін, щоб визначитися, що подарувати на День Вихователя оригінального. Якщо батьківський комітет досить активний, а дарувати дорогі подарунки можливості немає, - можна доповнити квіти самостійно виготовленими або замовленими у фотоательє папками-пересування, фотоконвертамі, плакатами з індивідуальними вітальними зверненнями.

Красиві речі піднімають настрій, а співробітники дитячого саду - в основному жінки, тому завжди можна дарувати красиві сюрпризи: картини, рамочки для фото, набори мила і доглядають коштів ручної роботи і так далі. Навіть якщо вставити в звичайну рамочку для фото за 150 рублів колаж з усіх хлопців в групі, то вийде воістину безцінна річ.

Утилітарний підхід до подарунка на День Вихователя
Якщо батьки практичні і вважають, що подарувати на День Вихователя краще річ, корисну в господарстві (особливо враховуючи не надто високі зарплати в сфері дошкільної освіти) - то це може стати теж правильним рішенням: всією групою можна скластися на досить варту річ, будь то

предмет побутової техніки в межах 2.500-3.000 рублів (соковижималка, фен, кухонний комбайн, кавоварка),
набір форм для випічки (якщо вихователь любить цим займатися) - 500 - 1000 рублів,
невеликий предмет комп'ютерної техніки (якщо у вихователя є комп'ютер, а без нього сьогодні працювати в освіті практично нереально): наприклад, фотопринтер обійдеться вам в 3.800 рублів, зате вихователь зможе роздруковувати на ньому самостійно фотографії та готувати стінгазети.
Тільки не варто забувати, що свято не в одного вихователя, а у всіх співробітників дитсадка, що мають відношення до ваших дітей (нянечок, кухарів, логопеда, фізкультурника, завідуючої), - слід розраховувати свої сили і можливості. Подарунок в такий день не повинен бити по кишені, а скоріше - просто виражати почуття вдячності.

Подарунок на День Вихователя з урахуванням спеціалізації
Можна піти по ще одному нескладному шляху, включивши весь свій креатив, визначаючи, що подарувати на День Вихователя, щоб усі подарунки були різними і відповідали спеціалізації кожного працівника:

вихователю - шикарний ежедневник (щоб записувати дитячі пустощі та інші корисні речі). Можна купити його в дизайнерському магазині за 500-1000 рублів, а можна зробити самостійно - якщо хтось з мам займається скрапбукінгом, то зараз саме час застосувати свої таланти на практиці: оформити книжку дитячими фото і забавними дитячими віршами;
няньці - оригінальні забавні годинник (щоб ніколи не спізнитися в садок до сніданку). За 500 рублів ви можете знайти не звичайний будильник, а з диктофоном - запишіть на нього голосом одного з дітлахів у групі «Хто ходить в садок по ранках, той надходить мудро», і нянечка буде в захваті;
психологу - теплий шарфик (вона ж дбає, щоб у дітлахів було тепло на душі). Цей подарунок можна зробити самостійно, якщо хто-небудь з мам в'яже;
музичного керівника - зручний контейнер для музичних дисків або фотоальбом (вона адже стільки свят готує, потрібно залишати про них пам'ять). Такий подарунок обійдеться вам в 500 - 1000 рублів.
«Убити двох зайців» ...
До речі, не варто забувати, що подарувати на День Вихователя можна і речі, що допомагають в роботі: працівники дитсадка постійно ламають голову над тим, де дістати, як зробити і придбати посібники для занять з дітьми, для роботи. Якщо цю турботу візьмуть на себе батьки - вдасться «вбити двох зайців», принісши користь і своїм малюкам.

Дарувати, таким чином, можна музичні фонограми, цікаву методичну літературу, наочні посібники, зроблені своїми руками. Причому цей подарунок ви можете зробити абсолютно самостійно: якщо хто-небудь з батьків працює в звукозаписної компанії або в бібліотеці, то ваша спеціалізація може дуже знадобиться. Співробітники дитсадка зовсім не образяться, якщо подарунок буде спільним: щось значне, потрібне для садочка і для занять з дітьми.

Головне, що подарувати на День Вихователя будь-який подарунок треба від душі, а не «відриваючи від серця». І, якщо виникають фінансові питання, обговорювати їх краще батьківським комітетом у відсутності дітей. Діти під час свята повинні зрозуміти, що порадувати близьку тобі людину - це і є справжня радість!

Чи всі подарунки на День Вихователя однаково прекрасні? ..
Щоб не бути голослівними, ми вирішили провести бліц-опитування серед:

з одного боку - батьків, чиєю турботою впродовж декількох років було вибудовувати відносини з дитячим садком і іноді дарувати подарунки;
з іншого боку - щоб підтвердити або спростувати правильність своїх міркувань - з самими співробітниками дитячих садків.
У перших ми запитали, що запам'ятовується дарували вони дитсадівського працівникам у їхній професійний день, у других - що дарували в цей день їм, які подарунки сподобалися, а які - навпаки?

Подарунки на День Вихователя - досвідом діляться батьки:
Наталя, 31 рік, мама трьох дітей:
- Що подарувати на День Вихователя, ми зазвичай довго не роздумували. По-перше, рішення завжди приймає з таких питань голова батьківського комітету, по-друге, найчастіше в цей день підносилися квіти. У групі середньої дочки дарували ще й цукерки. Красиві, в сувенірних коробках. Ще дарували чай, листівки. Один раз - чайний сервіз.

Діана, 25 років, мама однієї дитини:
- Найістотнішим подарунком, мабуть, був минулорічний. Знаючи, що в садку весь час проблеми з озвучуванням заходів і занять з дітками, ми вирішили в день співробітника дитячого саду подарувати один подарунок - для дитсадка. І вибрали оптимальний для нас за ціною музичний центр. Нам здалося, що вихователі, нянечки та інші фахівці не образилися, що ми не приділили уваги кожному окремо. Тим більше, що була вирішена одна з проблем.

Володимир, 33 роки, батько однієї дитини:
- Не пам'ятаю, чия це була ідея: хтось з мам запропонував, начебто. Але запам'ятався цей подарунок не тільки вихователям. Були замовлені футболки: звичайні, однотонні, недорогі приблизно відповідних розмірів. Але фішка була в тому, що перед цим жінки склали тексти прикольні щодо кожного співробітника - і замовили друк цих текстів на футболки. Ще, начебто, була знижка за те, що замовлення великий. Потім вручали кожному окремо, було весело.

Олена, мама двох дітей:
- Запам'яталося, як збиралися в підсобному приміщенні, і, старіючи, щоб ніхто не дізнався, клеїли різнокольорові конверти, в які потім вкладали фотографії, зроблені раптово, крадькома, в суєті парафій-уходів з дітьми. Сюрприз вдався.

Подарунки на День Вихователя - згадують співробітники дошкільних установ:
Ганна Федорівна, музичний керівник:
- Мені дарували тільки квіти, і мені завжди було дуже приємно. Ще дарували листівки з теплими словами. Але якщо б дарували щось ще, мені було б все одно, що. Головне - увага.

Надія Михайлівна, вихователь з великим стажем:
- Набір стаканчиків, фарфорові чашки, глечик, плетену вазочку ... Що не дуже сподобалося? Коли дарували, наприклад, панно або якісь інтер'єрні сувеніри-дрібнички. Начебто, гарна річ, заховати з очей геть жалко, а повісити або поставити нікуди, оскільки інтер'єр будинку цілком завершений. Деякі сувеніри в підсумку потім і не пам'ятаєш, хто дарував. Косметика теж ... Мені подарований набір не підійшов, і взагалі, коли дарують косметику, таке відчуття, що трохи недооцінюють вихователя як особистість. Адже він і сам собі в змозі підібрати те, що йому підходить. Що сподобалося? Квітка в горщику - довго радував і довгою була пам'ять про свято. Ще дарували кулінарну книгу, енциклопедію, що дуже сподобалося. Дорогі подарунки отримувати не хотіла б: почувала б себе дуже ніяково, як би зобов'язаною у чомусь, винною.

Ірина Леонідівна, вихователь, логопед:
- Пам'ятаю, коли мені на початку своєї роботи батьки вихованців подарували квіткові горщики. Я тоді не зрозуміла: додому вони мені їх подарували, або я повинна їх залишити в групі? Було трохи ніяково і трішки неприємно від цього. Запам'ятався професійне свято, коли подарували зроблений своїми руками альбом для фотографій, дуже красивий, з вклеєною першою фотографією - моїх вихованців. Це здорово! Ще якось подарували годинники настінні - вони через два дні перестали йти. Такий ось казус.

Марина В'ячеславівна, завідуюча дитячим садком:
- Пам'ятаю вазочку для квітів симпатичну, книги, шоколад. Всі подарунки пам'ятаю. І вважаю, що в професійне свято більше важливо не що дарують, а що при цьому говорять. Подобається все, що пов'язано з квітами: відчувається, що люди тебе поважають. Ще солодкі подарунки приємні, фрукти ... А от дорогі подарунки вважаю недоречними. Якщо вихователь не опустився «нижче плінтуса», йому будуть неприємні, я думаю, такі речі як перстень, мікрохвильовка, шкіряний портфель і т.п. Зібрати велику суму і питати у вихователя, що йому подарувати, вважаю міщанством.

Автор - Ольга Погудо

Категорія: Що подарити? | Додав: FreeDOM (17.12.2012)
Переглядів: 3982 | Теги: СВЯТА В ДИТЯЧОМУ САДУ: Що подаруват | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Понеділок, 15.10.2018, 18:32
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід

Наше опитування
Які подарунки Ви найбільше любите?
Всього відповідей: 90
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright http://podarunok-tobi.at.ua © 2018

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz