Подарунок Тобі


Що подарити? [143]
Скрапбукінг (Відео уроки, мастер класи) [50]
Полимерна Глина (Відео уроки,мастер класи) [23]
Полимерна Глина (Відео уроки,мастер класи)

 Каталог статей
Головна » Статті » Що подарити?

що подарувати на Воздвиження Хреста Господнього

Улюблені брати і сестри у Христі! Ювелірний завод "Агат» вітає вас зі святом Воздвиження Хреста Господнього! Бажаємо вам миру і благополуччя у ваших родинах! Нехай сила Животворящого Хреста Господа нашого Ісуса Христа береже вас від усяких бід і напастей, дарує здоров'я і допомогу у всіх благих починаннях! З любов'ю у Господі, колектив Пд «Агат».

ІСТОРІЯ СВЯТА ВОДВІЖЕНІЯ ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО.

"Бо слово про хрест для гинуть, то глупота,
а для нас, що спасаємось, - сила Божа! "
(Послання апостола Павла до коринфян).
27 вересня Православна Церква відзначає Всесвітній Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього - Хрестовоздвиження. Це свято входить в коло річних двунадесятих свят. Всі дванадесяті свята відзначають події, що не виходять за межі євангельського кола, в той час як у свято Воздвиження Хреста згадується те, що сталося значно пізніше. В цьому святі прославляється самий Хрест як знаряддя Христової перемоги над гріхом і смертю. Святкується Хрест, піднятий над всесвіту і освятивший світ!

Походження свята пов'язане з торжеством християнства під час правління Костянтина Великого (IV століття), що побудував на місці Голгофи і гробу Господнього храм Воскресіння. На початку II століття імператор Адріан, вороже ставився як до юдейства, так і до християнства, вирішив знищити всі сліди обох релігій. Він повністю перебудував Єрусалим, назвавши його Еліей, зрівняв Голгофський пагорб, засипав печеру святого гробу Господнього і побудував там храм Венери. Коли імператор Костянтин прийняв християнство, він наказав знести капище й розпочати розкопки на святому місці. "Знімали шар за шаром - пише сучасник подій, християнський історик Євсевій, - і раптом глибоко в землі, поза всяких очікувань, виявилася порожнеча, а потім - Чесне і всесвяте знамення спасительного Воскресіння". Це була печера гробу Господнього. Через деякий час Палестину відвідала мати імператора Костянтина, Олена. Як тільки цариця Олена прибула до Єрусалиму, за її вказівкою були продовжені розкопки на тому місці, де постраждав Христос. Набуття Хреста Христового було справою нелегкою: потрібно багато молитов, зітхань, сліз, праць і пошуків людей, які могли пролити світло на те, де ж потрібно шукати найбільшу святиню християнства ... Але ось із землі були витягнуті кілька хрестів і та сама табличка з написом, яка перебувала на Хресті Ісуса Христа. Не було можливості визначити з достовірністю, який із знайдених хрестів був справжнім - тим, на якому постраждав Сам Господь. За переказами, поблизу викопаних із землі хрестів відбувалося похоронна хода, і щоб випробувати хрест, щоб дізнатися, який з виритих хрестів є справжнім Хрестом Христовим, вириті з землі хрести були прикладені до небіжчика. Коли торкнулися помер одним з хрестів, сталося диво воскресіння. Так, за церковним переданням, була засвідчена з безсумнівністю справжність набуття істинного Хреста.

Шанування Честнаго (тобто дорогоцінного) Хреста має велике загальнохристиянське значення. На честь здобутої святині й було встановлено свято Хрестовоздвиження. Радість цариці Олени була великою. Радів тоді, радіє і нині весь християнський світ, згадуючи події знайдення й воздвиження Хреста Христового. До Константинополя свята Олена привезла з собою частину Животворящого Древа і цвяхи. Рівноапостольний імператор Костянтин повелів спорудити в Єрусалимі величний і великий храм на честь Воскресіння Христового, що включав у себе і Гріб Господній, і Голгофу. Храм будувався близько 10 років і був освячений в 335 році. На наступний день після освячення, 27 вересня, встановлено було святкувати Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста. Хрест Господній піднятий, споруджений над всім всесвітом як знак перемоги Спасителя.
Коли віруюча людина має перед собою образ хреста Христового, споминає його, знаменується хресним знаменням, - він, по-перше, нагадує собі, що християнин покликаний іти стопами Христовими, дорогою смирення, будучи готовим переносити скорботи та втрати за сповідання віри. По-друге, він зміцнюється силою Хреста Христова - силою Святого Духа для боротьби зі злом у самому собі і в світі. І, по-третє, - він свідчить, що очікує з'явлення слави Христової та другого пришестя Господа нашого Ісуса Христа в собі і в світі.
Категорія: Що подарити? | Додав: FreeDOM (17.12.2012)
Переглядів: 601 | Теги: рідні, подарунки, Священник, що подарувати на Воздвиження Хреста | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Субота, 20.04.2024, 08:09
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід

Наше опитування
Які подарунки Ви найбільше любите?
Всього відповідей: 90
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright //podarunok-tobi.at.ua © 2024

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz