Подарунок Тобі


Що подарити? [143]
Скрапбукінг (Відео уроки, мастер класи) [50]
Полимерна Глина (Відео уроки,мастер класи) [23]
Полимерна Глина (Відео уроки,мастер класи)

 Каталог статей
Головна » Статті » Що подарити?

Що подарувати на новий рік 2013, подарунки на новий рік 2013
Що подарувати на новий рік 2013, подарунки до нового року 2013 Що подарувати на новий рік 2013, подарунки до нового року 2013

Подарунки на Новий рік 2013 полюбить отримувати кожен. Інша справа, що далеко не кожен любить їх вибирати і купувати. Справа тут навіть не в грошах, а в тому, що доводиться думати над дійсно якісним подарунком, який буде радувати довгий час.

І якщо у вас підхід до вибору і дарування подарунків саме такий, то ми за вас дуже раді - швидше за все, саме ваші презенти несуть в собі новорічне щастя і радість. Ті, хто не замислюється над тим, що дарувати, навряд чи здатні порадувати

своїх близьких.
Отже, вибираємо подарунки до Нового року 2013.

Як вибрати подарунок на новий рік 2013?

 

Насправді, жодна стаття не скаже вам, що краще подарувати близькій і добре знайомому вам людині. Все, що в наших силах, це підштовхнути вас до вірного вибору і підказати, що дарувати ніколи не потрібно, якщо ви дійсно хочете порадувати того, кого будете обдаровувати.

 

Етикет подарунків

 

Як часто ви чуєте при даруванні таку фразу - «мені сподобалося, і я вирішив тобі це купити»? Ото ж, досить часто. Ну, і як враження від подарунка? Чи потрібно вам те, що сподобалося комусь? І ви не повинні дарувати людині те, що потрібно вам самим, а не йому.

Інша справа, що ви скажете - «мені здалося, що це річ просто створена для тебе», Тоді у вас є всі шанси подарувати дійсно щось вартісне, щось таке, що просто асоціюється з людиною, якій ви збираєтеся віддати дар.

 

Ще - не можна дарувати щось інтимне людям, з якими вас пов'язують лише робочі стосунки. Ніколи не даруйте колезі духи або одяг - це поганий тон.

Також поганий тон дарувати рідному і близькому людині подарунок, який може підійти особі абстрактного, будь-якій людині, взятому з вулиці. Якщо вже взялися дарувати подарунки, то даруєте так, щоб було видно виявлену повагу.

Подарунки на новий рік 2013 мало чим відрізнятимуться від подарунків на будь-який інший свято, хіба що ви різноманітите свій подарунок сувеніром з символікою року або подарунковим упакуванням зі змійкою. Зовсім не потрібно дарувати свічник-змію, або ще що-то-ще-змію, якщо ви дійсно поважаєте того, кого збираєтеся обдаровувати. Яка смислове навантаження в такому подарунку і що від нього за радість?

Ще одне маленьке правило - якщо даруєте подарунок дітям, то обов'язково радьтеся з їх батьками. Ні в якому разі не вибирайте такий подарунок, який самі батьки не купили б з етичних міркувань.

 

 
Подарунки на новий рік 2013

 

Загальне положення дарування подарунків ми розглянули, а тепер ми давайте подумаємо про окремі випадки.

 

1. Що подарувати на новий рік 2013 жінці

 

Якщо ми повинні обдарувати подарунком жінку, то давайте спочатку вирішимо, яке місце вона займає у вашому житті. Якщо ми буде обдаровувати маму або бабусю, то діють зовсім інші правила, ніж якщо б ми повинні були вибрати подарунок жінці-сусідці-по-сходовій-майданчику.

Близьким людям жіночої статі, мами або бабусі, ви, насамперед, повинні подарувати частинку свого тепла, свою любов. Подумайте про те, що вважають за краще ваші близькі жінки. Якщо мама любить проводити вечори з книгою або біля телевізора, подаруйте їй теплий плед, який буде її зігрівати. Якщо бабуся найбільше любить свою дачу, подаруйте їй набір садівника - лопатки, мотики, грабельки. На додачу подарувати набір екзотичних насіння різних рослин і посібник, як саме за цими насінням доглядати.

Якщо вищезгадана жінка - ваша сестра, то спирайтеся на її вік і вподобання. Припустимо, сестра завзята мандрівниця і весь час живе на валізах. Подаруйте їй якісний несесер для дорожніх подорожей. Або ваша сестра - домувальниця, яка боїться всього на світі і в житті не стане нічого змінювати. Подаруйте їй путівку на вихідні в місце, де вона жодного разу не була. Мова не йде про дорогі квитках в Париж, але ж напевно є місце поблизу, де можна відпочити і дізнатися щось нове.

 

Що подарувати на Новий рік 2013, якщо мова йде про чоловіка? Знову, ж будемо відштовхуватися від того, ким вам доводиться цей чоловік. Папі, дідусеві, брату ми будемо дарувати більш значні подарунки, ніж усім іншим. Говорячи значні, ми не маємо на увазі суму грошей - значущість відносини цілком можна викликати почуттями і увагою. Що подарувати чоловікові? Дідусеві, який життя не мислить без рибалки, ми подаруємо нові девайси для його вудки. Братові, який захоплюється тільки лише роликами і скейтборд, даруєте новенькі наколінники і налокітники, шлем.

Папі, який обожнює свою машину, можна купити нові чохли на сидіння або подушечки. Не кажучи вже про те комплекті інструментів, про яке мріє кожен автомобіліст.

 

2. Що подарувати на новий рік 2013 дитині?

Як ми вже сказали вище, коли почнете вибирати, що подарувати на новий рік 2013 дитині, ми повинні обов'язково проконсультуватися з його батьками. Верх безвідповідальності дарувати малюкові комп'ютерну гру, якщо йому не дозволяють сидіти за комп'ютером, або новий мультфільм, якщо йому обмежили перегляд телевізора. Розумніше всього поговорити з мамою і татом і з'ясувати, чим же саме захоплюється дитина. Адже нерідко трапляються дівчатка, які будь ляльці зволіють конструктор «Лего» і хлопчики, які будь автомату зволіють серію книг про Гаррі Поттера. Так що не витрачайте гроші на вітер - спочатку дізнайтеся, що подобається дитині, і проти чого не заперечуватимуть його батьки. Якщо мова йде про вашу дитину, то тут складнощів зазвичай не виникає - малюк перед святом продзижчить вам всі вуха з приводу того, що саме ви повинні йому подарувати. Єдино обмеження - це ваші фінансові можливості. Щоб уславитися дійсно хорошим дарувальником, даруєте дитині трохи більше, ніж він просить. У будь-якому подарунку повинен бути сюрприз - без сюрпризу свято не стане справжнім чарівним дитячим святом.

 

3. Що подарувати на новий рік 2013 співробітнику?

 

Подарунки до нового року 2013 будуть проблемою, якщо ви переступите грані, які переходити не можна. Співробітник - це людина, рамки відносин з яким не виходять за робочі. Тому не варто дарувати йому щось особисте. Чудові нічого не значущі подарунки, які будуть таки приносити користь, тут якраз до речі. Можна поставитися до подарунків з деякою часткою гумору. Співробітник, який від вашого столу не відходить без вашої ж ручки, буде радий такому ж подарунку. Крім того, співробітникам можна дарувати веселі подарунки у вигляді смішної гуртки або килимка для миші. Загалом, потрібен подарунок, який або відобразить ваш позитивний настрій, або буде практичним і ненав'язливим. Також можна дарувати дуже хороший каву або чай.

 

4. Що подарувати на Новий рік 2013 подрузі?

 

Зазвичай жінки-подруги один одного знають настільки добре, що їм не складе труднощів здогадатися, що саме хотілося б отримати в подарунок вашій подрузі. Кому, як не вам знати, що подарувати на новий 2013 своїй подрузі, від чого у неї завмирає серце, від чого просто дух перехоплює. Зазвичай всі дівчата, який дружать, так чи інакше діляться один з одним своїми бажаннями. І навіть якщо це не так, все одно ви уявляєте, які марки косметики вашій подрузі подобаються, які запахи, які процедури хотілося б зробити, а що купити. Тому ми говоримо вам, що подарувати щось нерозлучний сотоварке - найпростіше.

Одне але - якщо не хочете образ, ніколи і нічого не даруєте подрузі з розряду «як у мене». Поважайте індивідуальність, навіть якщо ви явний лідер у ваших стосунках.

І ще - не варто подрузі нав'язувати свою точку зору. Не потрібно робити подарунки з таким підтекстом - от, ти боїшся епіляції, але я тобі дарую піврічний абонемент. Так що ти будеш ходити в салон і робити епіляцію воском регулярно, тому що нікуди не дінешся від подарунка. Звичайно, зрозуміло, що ви дієте з кращих спонукань, але це аморально.

 

5. Що подарувати на новий рік 2013 хлопцю

 

Подарунки на Новий рік 2013 хлопцю - це вже завдання складніше. Тут є де розвернутися фантазії. Однак, майже всі з нас з молоком матері увібрали фразу з «Віднесених вітром» - «тільки цукерки та квіти, дорога». Тут у нас ситуація зворотного характеру - потрібно вміти подарувати подарунок згідно зі своїм статусом. Зрозуміло, що ви зустрічаєтеся з цим хлопцем, але якщо це відбувається тільки тиждень, і якщо це триває більше трьох років, то й подарунки, відповідно, будуть різними.

Взагалі, не варто дарувати хлопцю щось таке, що більше підходить за характером вам. Найпоширеніша помилка дівчат - вони хочуть подарувати щось дуже романтичне. Насправді більшість хлопців також далекі від романтики, як і ми від розуміння роботи двигуна автомобіля. Тому, якщо ви не хочете в першу чергу зробити подарунок самій собі, зверніть увагу на переваги хлопця. Щоб не помилитися, потрібно сказати, що всі хлопці та чоловіки - справжні хлопчаки в душі. Всі вони люблять в щось грати, тільки кожен у свою гру. Більшість тридцятирічних хлопчаків із задоволенням проведуть час за комп'ютером, палячи по небаченим монстрам, атакуючим їх рідну планету. Але такі подарунки, як серія комп'ютерних ігор, годяться або запеклому геймеру, або ще нерідній, не притертою хлопцю, якого ще тільки належить дізнатися краще.

Знов-таки, що подарувати на новий рік 2013 хлопцю, якщо комп'ютер його мало цікавить? Можливо, він цінитель мистецтва або тонкого концептуального кіно. У такому випадку, можна подарувати серію фільмів або книг в золотому виданні від улюбленого режисера або письменника.

Швидше за все, у вашого хлопця є якесь хобі. Подарувати щось, пов'язане з його улюбленим захопленням - не соромно. Такий подарунок не буде не інтимним, не переступати межу - навпаки, він як раз буде до місця.

 

Якщо ж ви зі своїм хлопцем вже не один пуд солі з'їли разом, тут можуть мати місце подарунки більш інтимного характеру, які ми не станемо обговорювати. Найшкідливіше з запропонованого - це вихідні в казкової краси місці, де будете тільки ви одні і нікого більше. Хлопцеві, з яким ви тільки що почали відносини, ви не зможете цього запропонувати. А ось того чоловіка, з ким відносини потихеньку перетворюються в рутинні, такий подарунок буде найкращим. У будь-якому випадку, ви легко вирішите, як вразити уяву вашого улюбленого.

 

6. Що подарувати на новий рік 2013 дівчині?

 

Це питання можна назвати найскладнішим. Велика частина хлопців чомусь приходить в жах від того, що дівчині потрібно вибирати подарунок. Найкращі боязкі із задоволенням би закрили очі в магазині і вручили б будь-яку суму грошей за презент, лише б хтось вибрав його самостійно.

Що подарувати на новий рік 2013? Верхом дурості буде консультуватися з продавцем в магазині з приводу вибору подарунка. Це може пройти гладко тільки в тому випадку, якщо ви вибираєте ювелірний виріб - зазвичай дівчата не вередують з цього приводу.

Але не завжди грошові ресурси дозволяють дарувати своїй дівчині золото і діаманти, і це не завжди доречно. Дівчині, з який ви зустрічаєтеся без року тиждень буде як мінімум незручно приймати у вас з рук коробочку від Картьє.

Щоб ви не впали обличчям в бруд, ми вам скажемо тільки одне - будь-яка дівчина, навіть сама практична, буде в повному захваті від романтики. Це зовсім не означає, що ви повинні встеляти підлогу трояндами або щось в цьому роді. Повірте, навіть при повній відсутності грошей ви можете покластися на свою фантазію і процвітати. Що б ви не подарували в підсумку - нехай сам процес дарування буде романтичним і загадковим. Витратьте два вечори, подумайте над складанням плану дарування. У підмога вам один фільм, який варто переглянути для наведення на ідею, але не як посібник з дарування. Вивчіть фільм «Метод Хітча чи правила знімання». І ви зрозумієте, що оригінальність - перш за все. Як би ви часто е стикалися з суворою правдою життя, дуже часто дівчата в силу свого характеру вибирають саме оригінальність і красиву романтику, а не банальні троянди, золото і діаманти.

Даруйте подарунки із задоволенням і з задоволенням думайте про те, що подарувати на Новий 2013!
Категорія: Що подарити? | Додав: bybluk (19.10.2012)
Переглядів: 2664 | Теги: подарун, коханому, мамі, брату, Що подарувати на новий рік 2013, подарунки до нового року 2013 Що по, подрузі, сестрі, татові | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
П`ятниця, 20.04.2018, 17:26
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід

Наше опитування
Які подарунки Ви найбільше любите?
Всього відповідей: 89
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright http://podarunok-tobi.at.ua © 2018

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz