Подарунок Тобі


Що подарити? [143]
Скрапбукінг (Відео уроки, мастер класи) [50]
Полимерна Глина (Відео уроки,мастер класи) [23]
Полимерна Глина (Відео уроки,мастер класи)

 Каталог статей
Головна » Статті » Що подарити?

Подарунок на 8 березня


Розмовляють двоє чоловіків.
- Не знаю, що подарувати своїй дружині на 8 березня.
- А коли у неї 8 березня?
  Анекдот

Думаю, чоловікам цю статтю давати читати не варто. Навіщо їм знати, як ми добиваємося того, чого хочемо? Адже вони впевнені в двох, на їх погляд, істинах (які, як не дивно, суперечать один одному): що жіноча логіка незбагненна і що наші дії можна прорахувати на п'ять ходів вперед. Ну і що тут скажеш?! Абсурд! Але ... нехай так і думають! Найголовніша помилка - недооцінювати «супротивника». Не один полководець поплатився за це ...

Не дай вам Бог дочекатися сюрпризу божевільного й нещадного! ..

Кожна жінка потай сподівається на те, що її благовірний пригадає про таке свято - 8 березня. Але не кожен чоловік виправдовує ці сподівання. Представники сильної (з чим можна, звичайно, посперечатися, але вже якось іншим разом) статі взагалі істоти дуже забудькуваті. Чоловік завжди забуває день вашого з ним знайомства, день вашого першого з ним побачення, день вашого першого поцілунку, загалом, дні вашого першого всього. Куди вже тут пам'ятати про дату вашого народження, про день вашого весілля, про дату 8 березня! .. «Коли, кажеш, у вас 8 березня? А-а-а ... Післязавтра? .. Так, це ... Треба тобі подарунок, чи що, купити ... »

Ні, слава Богу, мій чоловік так не робить. Але я не один раз чула розповіді своїх подруг про подібні монологах їхніх чоловіків. Звучить жахливо. І жінка при цьому напевно виглядає жахливо. А мужика так взагалі хочеться стукнути чимось важким.

Є ще й такі екземпляри, які не забувають подарувати дружині подарунок 8 березня, але тим самим примудряються зіпсувати їй настрій на багато днів вперед. Пам'ятаю, як моя мама колись отримала від батька в подарунок чоботи. Це було ще в той час, коли народ відкрив для себе казкову країну Румунію, де можна було купити все - від одноразових підгузників до яскравої (кольори вирви-око!) Куртки з вишитою на кишені пальмою. Так от. Вранці 8 березня тато із загадковим виглядом вручив мамі велику коробку. Мама відкрила її, і ми з нею із завмиранням серця заглянули туди ... А-а-ах! .. Шикарно! Там лежали чоботи невимовної краси. І, напевно, такий же ціни. Мама відразу ж вирішила приміряти їх. Правий сів на ногу як влитий. «Ти дивись, і з розміром вгадав!» Але коли мама взяла в руку другий чобіт, вираз її обличчя злегка змінилося. Потім обличчя почало сіріти. Чобіт виявився ... Ні, не бракованим. Не вгадали. Він виявився ... Ище одним правим! І всі спроби батька підняти мамі настрій в цей день закінчувалися невдало. Думаю, якщо б він взагалі не подарував їй подарунок, забувши про свято, у неї б настрій був трохи краще.

Мамина подруга в той же день отримала в подарунок туфлі. (До речі кажучи, мій батько і її чоловік їздили в Румунію разом.) Туфлі теж були не з дешевих. І теж були казково красиві, як і чоботи. Але ... Пам'ятаючи про те, що у дружини маленький розмір ноги (ну який нормальний мужик буде морочитися з цього приводу? Маленький - значить, не 40-ої), він привіз їй туфлі 35-го розміру. А у неї ... ну природно! .. виявився 36-ий розмір. Почув її чоловік про себе і своїх розумових здібностях в той день чимало. Причому ікалося, напевно, і його мамі, і татові.

Відчуй себе королевою!

Так от, щоб не потрапляти в такі ситуації, щоб зовсім не залишитися без подарунка і щоб не виходило «як завжди» замість «хотів як краще», потрібно заздалегідь «підстелити соломки». Одна ваша подруга 9 березня буде розповідати, як учора билася в істериці, тому що шикарне плаття, яке подарував їй чоловік, виявилося на три розміри менше, а так хотілося в нього влізти! .. Але протиснути вдалося тільки голову і одну руку, а потім вже за допомогою чоловіка вивільняти все це, так як ні вперед, ні назад ... (Ох вже ці сюрпризи! Ні, щоб узяти дружину з собою в магазин, де вона сама приміряла б сукню! ..) Друга буде з досадою і образою в душі показувати тілесного кольору колготки, які вона ніколи не носить, тому що «визнає» тільки чорні (якими уважними таки бувають чоловіки!), та до того ж ця краса на два розміри менше , ніж їй потрібно. Хоча, з іншого боку, може, чоловік хотів потішити, мовляв, ти в мене, люба, така мініатюрна? Третя і зовсім буде робити вигляд, що її 8 березня ніяк не стосується - і все тому, що благовірний подарував їй тільки гілочку мімози, та й то лише після того, як син в п'ятий раз запитав його: «Тату, а ми маму вітати сьогодні будемо? ». Так от, коли ці бідні жінки будуть з погано прихованою болем у голосі розповідати про віроломство своїх коханих чоловіків, ви, загадково посміхаючись, зможете «практично непомітно» похитувати ніжкою в новій черевичку або як би ненароком дістанете новий флакон дорогих парфумів «від кутюр» і бризне на волосся, так, щоб подруги відчули цей неземний аромат. «Чоловік подарував!» - Гордо скажете ви. Ні, звичайно ж, ми не хочемо, щоб вони стали ненавидіти вас або щоб у них стало пустувати серце кожного разу, коли вони будуть бачити вас в цих туфлях або відчувати запах знайомого парфуму. Ні, ні в якому разі! Просто ми хочемо допомогти вам (абсолютно безкоштовно, як зараз обіцяють багато авторів великих оголошень) стати жінкою, яка завжди (ну або хоча б 8 березня) отримує той подарунок, про який мріє. Сподіваємося, що наші поради допоможуть хоча б трохи дамам відчути себе хоч трішки щасливішими в цей святковий день.

Наші поради не мають нічого спільного з методиками приручення чоловіків і способами їх дресирування. Ні! Боже упаси! Дресирувати чоловіка - це блюзнірство. Тим більше попадаються такі екземпляри, з якими ця справа не пройде: або дуже розумні, або навпаки. Порятунок потопаючих - справа рук самих потопаючих. Хочеш отримувати подарунки - зроби так, щоб тобі їх дарували. Ну або, принаймні, не відбирали. І питати мене, як це зробити, не треба. Я і так розповім. Мені не шкода. Так що почнемо.

Спосіб перший
Форсування подій

Заздалегідь, спокійно і без поспіху, пройдіться по магазинах. Не забудьте взяти з собою енну суму. Вам сподобалися ці симпатичні червоні босоніжки? Прямо на вас «дивляться» шикарні (цілком можливо, золоті) сережки? Ви давно мріяли саме про таку сумочці? Купіть собі все, на що вистачить грошей. І не терзайте себе докорами сумління. Чоловік тільки спасибі скаже. Так-так! Не вірите?! Перевірте!

Прийшовши додому, мило посміхніться, підійдіть до чоловіка, вз'ерошьте рукою волосся у нього на маківці, поцілуйте свого ненаглядного (всі ці маніпуляції допомагають притупити пильність; але не перестарайтеся, не то навпаки викличете зайву підозрілість), а вже потім ... «Милий, я тобі одну річ скажу, тільки не ображайся. Я собі ВІД ТЕБЕ купила подарунок на 8 березня. Правда, здорово?! Тепер тобі гроші витрачати не доведеться, ламати голову, що мені подарувати, і бігати по магазинах не потрібно. Ну, здорово, правда?! »Будь-який чоловік навіть чисто машинально відповість:« Так ». А улюблений і люблячий чоловік, побачивши ваші іскристі від щастя очі, просто не зможе не посміхнутися і не сказати: «Ну звичайно, здорово!». Вам залишиться лише додати: «Тепер для тебе головне - не забути купити квіти!». Так би мовити, контрольний в голову.

Ось бачите, як все легко і просто! Сама багато разів користувалася цим способом, і завжди виходило (тьху-тьху, щоб не наврочити; тепер для мене головне - щоб чоловік цю статтю не прочитав). Впевнена, і у вас вийде!

Спосіб другий
Практично вимагання (якщо начистоту)

Цим варіантом теж користувалася, але може «не прокатати». Досить «хиткий» спосіб, залежить від багатьох факторів - настрою суб'єкта, місця «обробки», часу і т.п.

Якщо ви виберете цей спосіб, вам теж доведеться витратити якийсь час на походи по магазинах. Але ж робите ви це для себе, так що не шкодуйте часу, воно того варте. Тим більше гроші вам в цьому випадку не знадобляться. Ви, теж заздалегідь, повинні походити, подивитися, приміряти, визначитися. Вибрали? Точно вирішили, що хочете, щоб чоловік подарував вам саме це? Тоді переходимо до другої частини нашого плану.

Як би ненароком, можна в інтимній обстановці (краще після, а не під час, але не прямо «після», а трохи згодом, щоб не викликати досаду і злість), запитайте свого чоловіка, що він збирається подарувати вам 8 березня. Робити це треба тижні за три до свята, тому що пізніше він вже може сам придумати або, що ще гірше, вже й купити. Так от. «Милий, що ти збираєшся подарувати мені 8 березня? Як, ще не придумав? Знаєш, я якраз днями побачила в магазині одну річ ... Дуже красиву. Мені так хочеться таку мати. Сама ж не куплю, грошей шкода, а от якщо подарують ... »І називаєте конкретно, що ви хочете, де це продається і скільки коштує. Перед тим, як назвати ціну, обов'язково додайте слово «всього». Якщо ви просто пристрасно бажає мати цю річ, можна повідомити чоловікові розпорядок роботи магазину. Але це краще зробити пізніше, наприклад, на наступний ранок.

Швидше за все, чоловік подумає: «Бідна дружина! Шкодує грошей на вподобану їй річ. Хто ж, як не я, купить їй це?! Тим більше це її свято. Адже вона стільки для мене робить! »І буде правий.

Спосіб третій
Поблажливо-дозволяючий

Цей спосіб випробувала один раз, отримала в подарунок кактус, після чого вирішила не пускати все на самоплив.

Він підходить для тих, хто не хоче залишитися зовсім без подарунка, але кому практично все одно, що подарує чоловік, лише б він взагалі не забув про свято. Спосіб, так би мовити, «два в одному» - нагадуєте чоловікові про самому святі і про те, що він повинен подарувати вам подарунок.

Початок той же. Як в кулінарній книзі: «Візьміть чистий посуд ...» Поцікавтеся у чоловіка, що він збирається подарувати вам 8 березня. Якщо почуєте у відповідь: «Ще не придумав» або «Сюрприз», відмінно. Це нам якраз підійде. Загалом-то, нічого більше робити не потрібно. Чоловік тепер все зробить сам. Тільки результат може бути таким, якого ви вже точно не очікували. Наприклад, як у «Службовому романі», коли співробітникові Боровских збираються подарувати статуетку Пегаса вагою кілька десятків кілограмів, та ще й ховають її, «щоб ювіляр не зрадів завчасно». Уявляю собі, яка була його радість! ..

Є ще один спосіб нагадати чоловікові про те, що «у вас скоро 8 березня». Але він дуже сумнівний, результат може бути абсолютно непередбачуваним, тому ми не виносимо його під підзаголовком «Спосіб четвертий», а просто назвемо ...

... Нагадування

Щоб лише інформувати чоловіка, що через пару-трійку тижнів (днів) настане Міжнародний жіночий день, можна без натяків сказати: «Милий, знаєш, скоро 8 березня. Так от, хотіла попросити тебе нічого мені не дарувати. Навіщо ці зайві витрати? ».

Але! .. Чоловік може настільки буквально прийняти це до відома, що в «жіночий» день він вам не те що квітів не подарує, але навіть на словах не привітає (медицині відомі такі випадки, так би мовити, постфактум, коли пацієнт збував в кращому випадку шишкою на лобі ). Так, звичайно, може надійти тільки той чоловік, який за все своє статевозрілу життя так і не зрозумів, що жінка, коли говорить «ні», має на увазі «так». Тому, вибираючи такий метод нагадування, ви сильно ризикуєте. Тільки якщо ви впевнені, що ваш люблячий чоловік по блиску в ваших очах обов'язково зрозуміє, що насправді ви дуже сильно хочете отримати від нього подарунок на свято, можете використовувати такий спосіб «залучення уваги». І Бог вам на допомогу!

Беремо ініціативу в свої руки

І головне, милі жінки, пам'ятайте: 8 березня - це привід, коли ми можемо «безкарно» (в сенсі без пояснення мотивації свого вчинку чоловікові) і без докорів сумління (мовляв, на ці гроші можна було поличку у ванну купити) подарувати собі пару нових босоніжок, золоте колечко або набір французької косметики. Тому не втрачайте цей шанс, даний нам колись Кларою Цеткін та Розою Люксембург (спасибі величезне цим добрим і розумним жінкам! Сильно їх поприжать тоді, по всій видимості!). Адже 8 березня буває тільки раз у році, і відсвяткувати це свято треба так, щоб потім не було болісно боляче. І прикро. Тому ми повинні зробити все можливе, щоб наші кохані чоловіки обов'язково привітали нас 8 березня, причому будучи свято впевненими, що це вони першими згадали про те, що скоро «жіночий» свято. І якщо ми їх трішки підштовхнемо, так би мовити, направимо на путь істинний, в цьому не буде нічого поганого. Як казала моя подруга: якби я чекала, поки чоловік зробить щось за своєю ініціативою, то у нас, може, й доньки б ще не було ... Так що беріть ініціативу в свої руки, милі дами, і удачі вам! Не бійтеся нічого, дійте: краще шкодувати про те, що зробили (якщо навіть щось піде не так), ніж про те, чого не зробили.

Зі святом, дорогі мої! (Практично як у Регіни Дубовицької, нехай пробачать мене читачки!)

Найбезглуздіші подарунки:

«Моїй подрузі чоловік, завзятий рибалка, подарував 8 березня ... гумову надувний човен»

«Мені мій підніс ... каністру для бензину! Причому дзвонив перед тим, як приїхати, говорив: «Ти не уявляєш, який класний подарунок я тобі купив!» Я думала, «розводить» - аж ні! .. »

«Тато одного мого знайомого подарував його мамі 8 березня чавунну статуетку хокеїста. «Твір» було опрацьовано до дрібних деталей: навіть чавунні стрічечки чавунної кролячій шапки, здавалося, як «живі», на вітрі майоріли. За розповідями мого знайомого, його мама тата трохи цим хокеїстом на місці не порішила. Мені розповіли - сміялася до сліз! »

«Мені чоловік подарував мені 8 березня лопату для прибирання снігу. Це, типу, щоб я сама двері гаража взимку відкопувати ... »
Категорія: Що подарити? | Додав: bybluk (11.02.2013)
Переглядів: 1161 | Теги: сетрі.подрузі, бабусі, Подарунок на 8 березня, коханій, дружині, дівчині, мамі, список подарунків, що подарити, оригінальні подарунки | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Понеділок, 15.10.2018, 18:04
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід

Наше опитування
Які подарунки Ви найбільше любите?
Всього відповідей: 90
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright http://podarunok-tobi.at.ua © 2018

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz