Подарунок Тобі


Що подарити? [143]
Скрапбукінг (Відео уроки, мастер класи) [50]
Полимерна Глина (Відео уроки,мастер класи) [23]
Полимерна Глина (Відео уроки,мастер класи)

 Каталог статей
Головна » Статті » Що подарити?

Подарунки на Новий Рік 2014 , що подарувати рідним і близьким ?


Якщо ви , як і багато інших людей , не подобаються вибирати подарунки , то ми готові дати вам кілька слушних порад , які допоможуть вибрати правильний презент . Пам'ятайте , що купивши продуманий подарунок , ви принесете своїм близьким новорічну радість і щастя. А якщо купити перше , що потрапить під руку , то гріш ціна такому подаркуЕслі людина вам дійсно близький , то ви напевно знаєте , що б він хотів отримати на Новий рік 2014 . Але якщо ви все ж не можете визначитися , наша стаття допоможе вам зробити правильний вибір , який покаже ваше тепле ставлення до обдаровуваному людині
Етикет подарків.
Великою помилкою при виборі подарунка є вибір такого презенту , який ви б хотіли купити для себе. Чи багато хто думають про те , що одаровуваному людині може не сподобатися ваш вибір? Навряд чи. Тому запам'ятайте . При виборі подарунка , купуйте не те , що подобається вам , а те, що напевно сподобається вашому близькій людині . Навіть якщо ви сумніваєтеся , що подарунок сподобається , при даруванні скажіть йому про те , що річ у коробці « просто створена для нього ». У цьому випадку одаровуваний придивиться до подарунка більш уважно , і , цілком можливо , подарунок йому дійсно сподобається. По можливості , подарунок повинен асоціюватися з людиною і його інтересаміЕслі з обдаровуваним людиною вас пов'язують суто ділові відносини , особливі подарунки краще не дарувати . Наприклад , вважається поганим тоном подарувати колезі одяг або парфуми. Близької та рідної людини не можна дарувати абстрактний подарунок , який підійде першого ліпшого людині . Проявіть повагу і подаруйте щось унікальне і індівідуальноеГоворя про те , яким повинен бути подарунок на Новий рік 2014 , варто відзначити , що особливих відмінностей від інших свят тут спостерігатися не буде. Хіба що , новорічний подарунок може містити відповідну символіку , а загорнутий він буде в подарункову упаковку , прикрашену особливим орнаментом. Не обов'язково дарувати подарунок кшталт « підсвічника - коні » або снігового кульки з конем. Ми вже з'ясували , що такий подарунок є абстрактним . Якщо хочете проявити повагу , подарунок повинен мати смислову нагрузкуЕслі ви хочете подарувати подарунок дитині , настійно рекомендуємо перед вибором подарунка порадитися з його батьками. Тут дуже важливим є питання етики. Можливо , деякі подарунки батьки не купують дитині саме з етичних міркувань , і , подарувавши що-небудь «заборонене » , ви ризикуєте поставити себе і батьків у незручне положеніеЧастние подарунки на Новий рік 2014 . Про загальні правила вибору новорічних подарунків ми вже поговорили . А тепер ми б хотіли звернути вашу увагу на вибір подарунків для певних груп людей1 .
подарунок жінці
Новорічний подарунок жінці на Новий рік вибрати більш складно , ніж подарунок чоловікові . Тут потрібно враховувати те , наскільки дорога вам жінка , і в яких стосунках ви з нею перебуваєте . Приміром , якщо обдаровує жінка - ваша бабуся чи мама , то подарунок буде разюче відрізнятися від презенту жінці , яка всього лише є вашою соседкойБлізкім жінкам даруються подарунки , в яких відчувається частинка тепла вашого кохання. Знову ж , враховуйте особисті переваги та інтереси. Якщо , наприклад , ваша мама любить увечері почитати або подивитися телевізор , то їй сподобається затишний і теплий плед. Якщо ваша бабуся не може жити без своєї дачі , то їй стане в нагоді якісний набір садівника , що включає в себе граблі , мотики , лопатки і т.д. А в навантаження подаруйте їй насіння екзотичних рослин разом з посібником по догляду за німіЕслі ви даруєте подарунок своїй сестрі , важливо враховувати її вік , з оглядкою на переваги . Якщо ваша сестра обожнює подорожувати , то їй стане в нагоді якісний дорожній несессер , або ж хороший валізу. Якщо ваша сестра більше любить посидіти вдома , і зміни в житті сприймає суворо негативно , то подорож до Єгипту буде для неї зайвою. Краще подумайте про більш «домашньому» подарунку . У крайньому випадку , подаруєте їй путівку на найближчу базу відпочинку. Такий подарунок допоможе їй розвіятися , за умови відпочинку в безпосередній близькості від дому2 . Подарунок мужчінеМужчіни в подарунках менш вимогливі , хоча , знову ж таки, не всі . Не завадить врахувати ступінь споріднення або близькості стосунків . Брат , дідусь і тато - це особлива категорія родичів , подарунки яким повинні бути значними. Чи не дорогими , а саме значними , наповненими увагою і почуттями. Дідусеві - рибалці сподобаються рибальські девайси . Брат , який весь час проводить на скейтбордах та роликах , буде радий шолому і налокітників . Папа , для якого машина є чимось дуже важливим , гідно оцінить подушечки , чохли на сидіння , набір автомобільних інструментів або автохолодильник .
Подарунок дитині .
Ми вже відзначали , що при виборі подарунка дитині потрібно консультуватися з його батьками. Наприклад , якщо ви подаруєте малюкові пару дисків з мультфільмами , а перегляд телевізора для нього обмежений, то такий подарунок буде справжньою мукою як для дитини , так і для його родини . Поговоріть з батьками. Дізнатися, що малюку можна , а що не можна . Особливо важливо врахувати інтереси самої дитини. Наприклад , не всі дівчатка люблять грати в ляльки. Деякі маленькі принцеси більше оцінять конструктор « Лего ». Хлопчики ж не завжди люблять грати у війнушку з подарованим автоматом. Для деяких з них краще буде всістися за книгу про Гаррі Поттера. Не допускайте , щоб ваш подарунок був простою тратою грошей . З'ясуйте , інтереси дитини і , відштовхуючись від батьківських обмежень , зробіть правильний вибір новорічного подаркаЧто стосується презенту для власної дитини , то тут , звичайно, вибрати простіше. Малюк і сам вам розповість про те , який подарунок був би для нього кращим. Причому він не забуде нагадувати вам про це щодня , а то і по кілька разів на день. Але не дозволяйте дитині просити занадто дорогі подарунки , інакше це увійде у нього в звичку , і красива машинка , подарована замість мобільного телефону , буде для нього вже не в радість. Запам'ятайте ще одне правило . Якщо ви хочете зробити дитину щасливою , даруєте трохи більше того , чого очікує маля . І цей « доважок» повинен бути для дитини несподіваним. Ось побачите . Сюрприз порадує вашої дитини навіть більше , ніж основний подарунок
 Подарунок співробітнику .
У випадку з вибором новорічного подарунка 2014 для ваших колег , важливо не переступати певні межі . Пам'ятайте , що співробітник не є вашим близьким людиною , якщо тільки ви не працюєте разом зі своїм найкращим другом. Тому особисті презенти на Новий рік 2014 будуть недоречно . Тут важливо проявити звичайна увага . Підійдуть саме абстрактні подарунки , які можуть і не приносити користь , але при цьому повинні неодмінно бути красивими. Можете проявити оригінальність , подарувавши подарунок з гумором. Наприклад , можна подарувати смішний килимок для миші або кухоль з гумористичної картинкою. Звідси робимо висновок . Подарунок співробітнику повинен бути позитивним , ненав'язливим і , по можливості , практичним. Якщо ви подаруєте колезі хороший чай або кава , то в цьому також не буде нічого предосудітельного4 .
 Подарунок подрузі .
Подруга - це , звичайно , теж жінка , але жінка особлива. Як правило , жінки напевно знають , який подарунок буде викликати у подруги завмирання серця , перехоплюючи дихання і наповнюючи душу радістю . Адже дівчата звикли ділитися один з одним потаємними бажаннями. Наприклад , ваша подруга може вам всі вуха прожужжать про те , що вона без розуму від певних духів або певної косметики. І це повинно стати для вас сигналом до дії. Можливо , доречним буде подарувати абонемент в спа- салон або записати подругу на дороге нарощування нігтів. Загалом, подарунок повинен зробити вашу подругу счастлівойНо пам'ятайте , що жінки дуже педантично ставляться до речей , які вже є у людей з її найближчого оточення. Тому , якщо не хочете зайвих образ , не даруйте сумку « як у мене » або «як у іншої співробітниці » Подарунок має бути індивідуальним. Навіть якщо у відносинах ви є лідером , проявляйте повагу. Вам же буде приємно , коли подруга буде з гордістю носити унікальну річ , дивлячись на вас з благодарностьюКстаті про індивідуальність . Ясна річ , що ваша подруга і ви - це різні люди з різними точками зору. Тому , не прагнете нав'язати їй свої інтереси , намагаючись « привчити до прекрасного ». Якщо ваша подруга не любить фізичних навантажень , то абонемент у фітнес-зал її образить . Якщо вона боїться епіляції , то епілятор буде подарунком з поганим підтекстом. Навіть якщо ваш презент робиться з кращими спонуканнями , ефект може бути обратним5 .
подарунок хлопцеві
Хлопцеві вибрати подарунок на Новий рік 2014 досить складно. Хоча тут можна проявити фантазію! А взагалі , подарунок хлопцю дарується згідно статусу ваших відносин. Наприклад , якщо ви зустрічаєтеся з хлопцем не більше тижня , то подарунок буде більш стриманим , ніж у тому випадку , якщо ваші зустрічі тривають вже три годаПомніте про те , що характер вашого хлопця може відрізнятися від вашого власного характеру . Якщо ви - романтична особа , то не варто дарувати більш брутальному хлопцеві щось в тон свого характеру. Наприклад , якщо ви подаруєте хлопцеві в берцах і « косухе » рожевий шарфик , пов'язаний вашими руками , то потім будете лише ображатися на те , що він його не носить. Далеко не всі хлопці в захваті від романтики . Але вони ж не ображаються на дівчат за те , що вони нічого не тямлять у двигунах внутрішнього згоряння ? Тому подарунок хлопцю - це подарунок , який подобається йому , а не вам ! Прислухайтеся до думки відомих психологів , які стверджують , що хлопці - всього лише подорослішали зовні хлопчаки . В душі вони все ще залишаються дітьми. Так, можливо , іграшкові автомати й машинки їм уже не потрібні. Але у них є нові іграшки , причому у кожного свої . Хтось любить комп'ютер , а хтось свій автомобіль. Деякі люди стверджують , що якщо хлопець «новий» , то подарунок повинен бути більш узагальненим , і тільки після « притирання » можна буде напевно сказати , від якого презенту хлопець буде в повному захваті. Але ми все ж рекомендували б вам відштовхуватися від інтересів парняЧто подарувати хлопцеві на Новий рік 2014 , якщо він не любить комп'ютери ? Так чи інакше , у кожної людини є власне хобі . Якщо хлопець любить мистецтво , подаруйте йому квиток на будь-яку модну виставку. А якщо він цінує концептуальне кіно , то золоте видання фільмів улюбленого режисера підійде йому як не можна до речі . Пам'ятайте , що подарунок відповідно до хобі буде не надто особливим , що й вимагається від нових отношенійДля тих , хто має багаторічні відносини , подарунок хлопцю , навпаки, має бути особливим . Якщо ви розумієте , про що ми . Ну , скажімо , з того , що можна написати в статті , ми б запропонували поїздку на вихідні в яке-небудь красиве місце , де ви зможете залишитися наодинці . Погодьтеся , новоспеченому хлопцю таку поїздку не запропонували. Але « рутинним » відносинам такі подарунки підуть тільки на користь. Вам залишиться лише вибрати такий презент , який вразить уяву улюбленого человека6 . Подарунок девушкеМногіе стверджують , що подарунок дівчині є найскладнішим для вибору. І це дійсно так. Пояснюється дана складність не тільки тим , що дівчата педантично ставляться до даруючи подарункам , а й тим , що хлопці приходять в жах від самого факту вибору презенту для коханої. Можемо посперечатися , що багато хлопці із задоволенням віддали б значну суму людині, яка зробить цей складний вибір за ніхЧто ж подарувати дівчині на Новий рік 2014 ? Не питайте ради у продавця , оскільки він не знає , що може сподобатися вашої коханої. Винятком з цього правила є ювелірні вироби . Дівчата будуть раді їм у будь-якому вигляді. У крайньому випадку, можна буде здійснити обмін . Але іноді у хлопців банально немає грошей на « золото / діаманти ». Або ж ювелірний подарунок є недоречним на вашій стадії відносин . Наприклад , якщо ви зустрічаєтеся з дівчиною пару тижнів , то коробочка від Картьє викличе у вас взаємну неловкостьЕслі ви не хочете впасти в бруд обличчям , то робіть ставку на романтику. Не прогадаєте ! Для найромантичніших хлопців підійде килим з пелюсток троянд , зв'язка повітряних куль та інше. Якщо ж у вас з романтикою туго , то просто проявіть увагу і фантазію. Ви можете не вгадати з подарунком , але якщо буде піднесений він буде загадково і романтично , дівчина вам все простить . Розробіть спеціальний план дарування . Можемо порекомендувати вам використовувати в якості підручника з презентації знамениту кінострічку «Метод Хітча ». У ньому чітко показується , наскільки важливою є оригінальність при даруванні подарунка. Пам'ятайте , що для багатьох дівчат романтика і прояв почуттів є чимось важливішим , ніж золото і оберемки троянд. Хоча є і винятки з правил.
Категорія: Що подарити? | Додав: FreeDOM (16.10.2013)
Переглядів: 2322 | Теги: подарунок жінці, Подару, Подарунок співробітнику, Подарунок дитині ., Подарунки на Новий Рік 2014, Етикет подарків., що подарувати рідним і близьким ? | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Понеділок, 15.10.2018, 19:00
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід

Наше опитування
Які подарунки Ви найбільше любите?
Всього відповідей: 90
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright http://podarunok-tobi.at.ua © 2018

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz